Geschiedenis

Kijk hieronder welke bands wij de afgelopen 28 jaar hebben mogen verwelkomen op Taaipop!

Taaipop 2017 - 8 april 2017

Programma

  • Partysquad
  • Gimme Shelter (Rolling Stones tribute)
  • DJ Rob Lee
  • Mr Dark Horse
  • Storksky
  • The Red Hot Chili Neppers
  • Rock Top 50 Live
Taaipop 2016 - 9 april 2016

Programma

  • Moke
  • Jaya the Cat
  • Rob Lee
  • Orange Skyline
  • Firewall
  • Steal
  • Penguin Paradise
  • Wishful Drinking
  • Vanonder
  • The Titanium White
  • Brotherson
Taaipop 2015 - 28 maart 2015

Programma

  • The Kik
  • Fullbeat (a Volbeat Tribute)
  • Paceshifters
  • JvT Band
  • Lights Out
  • Guilty Pleasure
  • DJ Jesper

Grote Prijs van Lutjebroek

  • Steal
  • From the Woods
  • What about Bob
  • Maple Leaf
Taaipop 25-jarig jubileum - 11 oktober 2014

Programma

  • Tough Doll
  • Pearl Jamming
  • The Red Snipers (Niels van der Gulik)
  • DJ Jesper
Taaipop 2014 - 5 april 2014

Programma

  • Band Zonder Banaan (BZB)
  • Peter Pan Speedrock
  • DJ Ron & Bika
  • HeavyLight
  • De Tankers
  • Wolfhunters
  • Guerilla Garden

Grote Prijs van Lutjebroek

  • Pronk XL
  • Guilty Pleasure
  • Firewall
  • Wishful Drinking
Taaipop 2013 - 13 april 2013

Programma

  • Handsome Poets
  • Black Bone
  • The Bruceband (Bruce Springsteen Tribute)
  • Rockface
  • The Treets
  • Lekke Band
  • Born2Late

Grote Prijs van Lutjebroek

  • Senescence
  • Bounds of Modesty
  • Wolfhunters
  • Guilty Pleasure
Taaipop 2012 - 31 maart 2012

Programma

  • Kensington
  • De Kraaien
  • Kaltspiel (Coldplay tribute)
  • Volle melk
  • Dou Grend ünd Von Velsen en de Nozem
  • KLAWASH
  • De Ladybugs

Grote Prijs van Lutjebroek

  • Resistor
  • Volhardt
  • The Treets
  • The Soundabout
Taaipop 2011 - 9 april 2011

Programma

  • STEREO
  • Once (a Pearl Jam tribute)
  • DJ Remvrucht
  • 2nd Door Left
  • Yasmin
  • Martial Mouse
  • Firewall

Grote Prijs van Lutjebroek

  • COLINN.
  • Daviation
  • TunnelVisie
  • KLAWASH
Taaipop 2010 - 27 maart 2010

Programma

  • DeWolff
  • Booster
  • Anouk Tribute Band
  • Sugartoosh
  • Rigby
  • B Original
  • Rewind DJ’s

Grote Prijs van Lutjebroek

  • Dutchbeat
  • Retro Pop
  • Offroad
  • Martial Mouse
Taaipop 20-jarig jubileum - 31 oktober 2009

Programma

  • Dou Grend ünd von Velsen en de Nozem
  • Ironic Maiden
  • Kaltspiel
  • DJ Dolphin
Taaipop 2009 - 28 maart 2009

Programma

  • Voicst
  • Hit Me TV
  • Red Hot Chili Bastards
  • Plork en de aannemers
  • Rewind DJ’s
  • Maple Leaf
  • Natha Lee

Grote Prijs van Lutjebroek

  • Ravolva
  • No Comment
  • So Electric
  • Sugartoosh
Taaipop 2008 - 12 april 2008

Programma

  • Di-Rect
  • Alura
  • The Unforgiven
  • Mooi Wark
  • Rewind DJ’s
  • Red Snappers
  • Nemesea

Grote Prijs van Lutjebroek

  • Traffic Juntion
  • Natha Lee
  • More
  • Maslov
Taaipop 2007 - 31 maart 2007

Programma

  • Van Dik Hout
  • Van Velzen
  • Seven
  • Relax
  • Ironic Maiden
  • DJ Nico
  • MeloManics

Grote Prijs van Lutjebroek

  • Los Angela
  • Bazooka Joe
  • Recharged
  • Alura
Taaipop 2006 - 1 april 2006

Programma

  • MonkeyRAM
  • IOS (Is Ook Schitterend)
  • Lange Frans en Baas B
  • Mambo Kurt
  • Action in DC
  • I Against I
  • Cuukunda
  • DJ Nico

Grote Prijs van Lutjebroek

  • A New Line
  • Influence
  • Blue Meadow
  • Mine
Taaipop 2005 - 3 april 2005

Programma

  • Drowned
  • Marlies
  • Cuby+Blizzards
  • The Sheer
  • Heideroosjes
  • Dou Grent Von Velzen en De Nozem
  • DJ Nico
  • Partycore Flamman & Abraxas

Grote Prijs van Lutjebroek

  • Booster
  • Vixy
  • MonkeyRAM
  • Beever
Taaipop 2004 - 28 maart 2004

Programma

  • Marco V
  • Intwine
  • Van Katoen
  • Australian Nirvana
  • The Sweet
  • Prudence
  • BSE
  • DJ Nico

Grote Prijs van Lutjebroek

  • Pun!ca
  • Leap of Faith
  • Drowned
  • Tico Verde
Taaipop 2003 - 6 april 2003

Programma

  • Di-Rect
  • Silkstone
  • Brainpower
  • L.A. Doors (UK)
  • A Day’s Work
  • Scylla
  • Klubbheads
  • DJ Hazy

Grote Prijs van Lutjebroek

  • Prudence
  • Beavershot
  • P.U.R.!
  • Gemlitz
Taaipop 2002 - 14 april 2002

Programma

  • Grandbizz
  • After Forever
  • Johan
  • Memphis
  • Luie Hond
  • Oliver-dawson Saxon
  • DJ Jose & G-Spott
Taaipop 12,5-jarig jubileum - 24 november 2001

Programma

  • Stoned Again
  • Dj Swing Batta
  • The Shavers
  • The Hype
  • Spaanse Kraag
Taaipop 2001 - 1 april 2001

Programma

  • Racoon
  • Grof Geschut
  • DJ Mark van Dale
  • Hugh Cornwell (The Stranglers)
  • The Bob Color
  • DJ Swing Batta
  • De Zeute Dröpkes
  • Spaanse Kraag
Taaipop 2000

Programma

  • Van Dik Hout
  • The Whisky Priests
  • Lichter Laaie
  • Skinny Man Magoo
  • Space Marines
  • The Shavers
  • Pants Down Spankin
Taaipop 1999

Programma

  • BlØf
  • The Selecter
  • Bintangs
  • Schapewol
  • Blind Justice
  • Neuk!
  • George DeVore
  • Martelpap
  • Stonefreak
Taaipop 1998

Programma

  • De Kast
  • Perfect Nothing
  • Houvast
  • Klinkhamer
  • Flying Embryo’s
  • Jan Akkerman
  • S.I.T.P
Taaipop 1997

Programma

  • Anouk
  • Osdorp Posse
  • Jinx
  • I Against I
  • Let’s Quit
  • Triangle
  • Riff Raff
Taaipop 1996 - 16 juni 1996

Programma

  • Bad Manners
  • Pigmeat
  • Gangsters of Fun
  • Albatross
  • Triangle
  • What About Bob
  • Aqua Fortis
Taaipop 1995 - 18 juni 1995

Programma

  • Allez Mamma
  • New Adventures
  • Last Exit
  • Brotherhood Foundation
  • Mark Foggo
  • The Bob Color
  • Bert & de Rest
Taaipop 1994 - 20 juni 1994

Programma

  • Dutch Swing Collage Band
  • The Clarks en Mariska Veres
  • The Family Jewels
  • The Blues Masters
  • Antic Hay
  • The Real Stallions
  • Rowwen Hèze
Taaipop 1993 - 20 juni 1993

Programma

  • The Mischiefs
  • Rough & Tumble
  • Mr. Review
  • The Scene
  • Pigmeat
  • The Juke Joints
  • Undercover
Taaipop 1992 - 21 juni 1992

Programma

  • Say What
  • Painfull
  • Gruppo Sportivo
  • Mark Foggo
  • Trouser Harbourband
  • Yankee Rose
  • Raymond van het Groenewoud
Taaipop 1991 - 16 juni 1991

Programma

  • Earth & Fire
  • Livin’ Blues
  • Memphis
  • New Sensation & Joko (jongerenkoor)
  • Wervershover Volksorkest
  • All Star Band
  • Monroe
Taaipop 1990 - 17 juni 1990

Programma

  • Howling Hurricanes
  • Headline
  • Memphis
  • The Clue
  • Newline
  • Los Onderdikos
  • Down the Drain
  • All Star Band